Hakkımızda

Mobilfon’dan ileri teknoloji cihazlara sıfırına göre daha uygun fiyat seviyelerinde ve cazip taksit avantajlar ile 12 ay garanti ile satın alabilirsiniz. Cihazlarımız TSE kriterleri ile ticaret bakanlığından aldığımız yetki belgesi ile sertifikalı olarak yenilenmekte ve satılmaktadır.

Bu sayede herkesin gelişmiş teknolojiden faydalanmasını sağlıyoruz. Aynı zamanda elektronik atıkların geri dönüşümü, doğal kaynakların tükenmesi, karbon salınımı gibi çevresel sorunlar konusunda cep telefonu yenileme stratejilerimiz ile sürdürülebilir yaklaşımları benimsiyoruz. Bu sayede hem ülkemiz ekonomisine hem de sürdürülebilirlik anlamında dünyamıza katkı sağladığımıza inanıyoruz.

Yeni Projemiz olan Mobilfon Fix ile kişisel cihazlarınızı yenileyebilir veya bakım ve onarım hizmeti alabilirsiniz.

Yine atıl duran kullanmadığınız cihazınızı bize Akıllı Sat aracılığı ile satabilirsiniz yada yakınlarınıza hediye etmek isterseniz; yine Mobilfon Fix aracılığı ile bize iletirseniz bakımını yapar, değişecek parça ihtiyacı varsa sizi bilgilendirir onayınıza istinaden tüm kişisel verilerinizden bir daha geri dönülemeyecek şekilde kriptolu olarak temizler, güvenli hale getirir ve seçeceğiniz farklı hediye konseptine uygun hediye kutusu ile teslim ederiz.

Ayrıca şirketler içinde kurumsal anlaşma şartlarımızın kapsamında yenileme, sertifikalandırma, ikinci el cihazlarınızı sıfırı ile değiştirme ya da satın alma konusunda da bizim ile [email protected] adresimizden iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Cebinizi Koruyan En Akıllı Seçim
Cebinizi Koruyan En Akıllı Seçim

Sürekli olarak piyasaya yenisi sunulan cep telefonları her geçen gün yeni özellikler ile güncelleniyor, daha şık tarzlarıyla dikkat çekiyor. Tüm bu gelişmeleri yakından takip etmek, kendinizi güncel tutmak maliyetlidir ve çevresel etkileri de göz ardı edilmemelidir.

Piceasoft ile Data Silme
Piceasoft ile Data Silme

E-ticaret sitelerinde, telefon mağazalarında ya da tanıdıklar arasında satışla kullanmadığınız telefonu nakit faydaya dönüştürmek çok kolay ama ne kadar güvenli?

A Kalite Yenilenmiş Telefon Ne Demek
A Kalite Yenilenmiş Telefon Ne Demek

Yenilenmiş telefonlar, genellikle kullanılmış veya açılmış olan, ancak daha sonra tamir edilerek veya yenilenerek tekrar satışa sunulan cihazlardır. Yenilenmiş telefonlar, yeni telefonlara göre daha uygun fiyatlı olabilirler ve bazı durumlarda, orijinal telefonun kalitesiyle aynı olabilirler. Ancak, yenilenmiş telefonların kalitesi ve durumu, satın alacağınız telefonun "A kalite" veya başka bir değerlendirme derecesiyle derecelendirilip derecelendirilmediğine bağlı olarak değişebilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.