Kapat
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Vivo cep telefonu
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Görünüm :
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Vivo Mobil Telefonlar: Kamera & Müzik

Vivo İletişim Teknolojisi Co. Ltd., Dongguan, Guangdong'da bulunan bir Çin çok uluslu teknoloji şirketidir. Akıllı telefonlar, yazılım, akıllı telefon aksesuarları ve online hizmetler tasarlar ve geliştirir.

Vivo, ilk on akıllı telefon üreticisinden biri olup, telefonları için yazılım oluşturur, bunları V-Appstore üzerinden dağıtır ve küresel olarak Funtouch OS, kendi özgün Android tabanlı işletim sisteminde iManager ve Çin anakarası ve Hindistan'da Origin OS'u içerir.

Kısa Tarihçe Vivo, 2009'da kuruldu ve dünya genelinde 100'den fazla ülkeye genişledi. Şirketin uluslararası genişlemesi 2014'te Tayland pazarına girdiğinde başladı. Vivo hızla Hindistan, Malezya, Endonezya, Myanmar, Tayland, Filipinler ve Vietnam'da piyasaya sürüldü.

Vivo, 2017'de Rusya, Sri Lanka, Hong Kong, Tayvan, Makao, Brunei, Kamboçya, Bangladeş, Laos, Nepal ve Pakistan'da akıllı telefonlarını piyasaya sürdü. Vivo, Ekim 2020'de ürünlerini Avrupa'da satmaya başlayacağını açıkladı.

En Son Teknolojik İcatlar Vivo, teknolojik yenilikleri ile dünyaca ünlü Guinness Rekorlar Kitabı'na giriş yaptı.

Vivo ve Zeiss, 17 Aralık 2020'de, mobil görüntüleme teknolojisindeki yenilikleri birlikte tanıtmak ve geliştirmek üzere uzun vadeli stratejik bir ortaklık ilan etti.

Vivo X60 serisi, ilk "Vivo Zeiss ortaklaşa mühendislik ürünü görüntüleme sistemi"ni içerecek. Vivo ve Zeiss tarafından kurulan Vivo Zeiss Imaging Lab, Vivo'nun akıllı telefonları için mobil görüntüleme teknolojisi yenilikleri gerçekleştirecek.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.