Cebinizi Koruyan En Akıllı Seçim
28.08.2023

Cebinizi Koruyan En Akıllı Seçim

Sürekli olarak piyasaya yenisi sunulan cep telefonları her geçen gün yeni özellikler ile güncelleniyor, daha şık tarzlarıyla dikkat çekiyor. Tüm bu gelişmeleri yakından takip etmek, kendinizi güncel tutmak maliyetlidir ve çevresel etkileri de göz ardı edilmemelidir. Bu noktada yenilenmiş telefonlar en iyi seçenek olarak alıcılarının ilgisine sunuluyor. Yani yenilenmiş telefonları tercih ederek bütçenizi korurken çevrenize de katkı sağlayabilirsiniz.

Yenilenmiş Telefon Nedir?

 
yenilenmiş telefon
Yenilenmiş telefonlar, kullanılmış fakat yetkili servis veya üretici firma tarafından yenilenmiş ve bakımları yapılmış cihazlardır. Uzman kişiler tarafından onarım işlemleri yapılan yenilenmiş telefonlar, sıfır bir telefondan farksızdır ve uzun yıllar güvenle kullanılabilir.

Yenilenmiş Telefonların İkinci El Telefondan Farkı Nedir?


Yenilenmiş telefonların ikinci el telefonlardan farkı, bireysel bir alım-satım işlemi gerçekleşmez. Yenilenmiş telefonlar, teknik servis tarafından “kalite belirleyici” seviyelere göre derecelendirilir. Böylelikle satın almış olduğunuz yenilenmiş telefonun kalitesinin ne seviyede olacağını önceden bilirsiniz.

Yenilenmiş Telefonların Avantajları Nelerdir?

yenilenmiş iPhone telefon

Mobilfon’dan alacağınız yenilenmiş bir telefon, yeni bir akıllı telefon ile aynı performansı gösterir. Yenilenmiş telefon alarak cüzdanınıza dost bir seçim yapmış olursunuz. Yenilenmiş telefon satın almak, aynı zamanda yeni cihaz üretiminin sebep olduğu kaynak tüketimini de azaltır.

Neden Mobilfon?


Yenilenmiş telefon alırken dikkat edilmesi gereken konuların başında verilerinizin güvenliği gelir. Sektörün lider isimlerinden Piceasoft ile yaptığımız iş birliği sayesinde verileriniz geri getirilemeyecek şekilde silinir, sizin için sertifikalandırılır. Çünkü bizim için güvenliğiniz önceliğimiz.

Yenilenmiş Telefonda Akıllı Seçim


Mobilfon, yenilenmiş telefonda A kalite hizmet sunar. Yeni bir telefona en yakın performansı gösteren yenilenmiş telefonlar, görünüm ve işlevsellik bakımından da maksimum kalitededir. Mobilfon tarafından yenilenmiş telefonların tamamı garanti kapsamındadır.

Yenilenmiş bir telefon alırken göz ardı edilmemesi gereken bir diğer konu da çevresel faktörlerdir. Satın alacağınız yenilenmiş telefon ile elektronik atıkların ve karbon emisyonlarının azalmasına büyük ölçüde katkı sağlarsınız. Yeni bir telefon üretilirken montaj, ambalajlama, taşıma ve dağıtım gibi süreçlerde ciddi oranda enerji tüketimi gerçekleşir. Ayrıca elektronik atıklardan doğaya ciddi oranda toksik madde yayılır. Dolayısıyla satın alınan her yenilenmiş telefon ile ekolojik dengenin korunmasına da destek sağlanır.

 Sonuç olarak,

Yenilenmiş telefonlar bütçesini ve çevresini korumak isteyenler için en akıllı seçimdir. Mobilfon’un yeniliklerle dolu dünyasında veri güvenliği, garantili A kalite hizmet, MobilfonFix gibi birçok fırsat sizi bekliyor.