APPLE iPhone 8 64GB Kırmızı (Yenilenmiş - İyi)
7.749 TL
7.849 TL

APPLE iPhone 8 64GB Kırmızı (Yenilenmiş - İyi)

7.749 TL
7.849 TL
  1. Tasarım: iPhone 8, cam ön ve arka yüzeylerle birlikte metal bir çerçeveye sahip şık bir tasarıma sahiptir. Ön tarafta Touch ID parmak izi sensörü ve geniş bir ekran bulunur.

  2. Ekran: iPhone 8, 4.7 inç büyüklüğünde Retina HD IPS LCD ekran sunar. Ekran, 1334x750 piksel çözünürlükte canlı ve net görüntüler sağlar.

  3. İşletim Sistemi: iPhone 8, Apple'ın iOS işletim sistemi üzerinde çalışır. Kullanıcılar, iOS ekosistemi ve Apple uygulama mağazası olan App Store'un avantajlarından yararlanabilirler.

  4. Kamera: iPhone 8, 12 megapiksel çözünürlüğe sahip bir arka kameraya sahiptir. Kamera, optik görüntü stabilizasyonu ve otomatik odaklama gibi özelliklerle birlikte gelir. Ayrıca, 4K video çekimi yapabilir. Ön tarafta, 7 megapiksel bir FaceTime HD kamera bulunur.

  5. İşlemci ve Performans: iPhone 8, Apple'ın kendi tasarımı olan A11 Bionic çipsetiyle güçlendirilmiştir. Bu işlemci, yüksek performans ve akıcı bir kullanıcı deneyimi sağlar.

  6. Depolama: iPhone 8, genellikle 64 GB veya 256 GB dahili depolama seçenekleri sunar. Ancak, microSD kart yuvası bulunmamaktadır.

  7. Batarya: iPhone 8, 1,821 mAh kapasiteli bir bataryaya sahiptir. Tipik olarak bir günlük kullanımı destekler ve hızlı şarj özelliğine sahiptir.

  8. Bağlantı: iPhone 8, 4G LTE bağlantısı sunar. Ayrıca Wi-Fi, Bluetooth, NFC ve GPS gibi standart bağlantı seçeneklerini destekler.

MÜKEMMEL : Kozmetik olarak kullanılmamış ürünlere çok yakındır. Ürünün ekran ya da kasasında hiçbir deformasyon bulunmamaktadır. Mükemmel olarak sınıflandırılmış bazı ürünlerin ekran ya da kasasında, gözle tespit etmesi zor, belirgin olmayan çok hafif izlere rastlanabilir.

ÇOK İYİ : Ekran ya da kasada, ürünün işlevselliğini ve çalışma performansını etkilemeyecek şekilde hafif çizikler görülebilir. 

İYİ :Ekran ya da kasada, ürünün işlevselliğini ve çalışma performansını etkilemeyecek şekilde, gözle görülen hafif çizikler bulunabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.